Pod koniec marca tego roku znany lubelski zespół nacjonalistyczny, Gammadion, po sześciu latach przerwy powrócił z nowym albumem. „W imię przetrwania” jest ósmym pełnym albumem zespołu, a sama kapela na swoim koncie ma ponadto dwa splity oraz udzielała się na kilku tożsamościowych składankach.

Nowy album został bardzo dobrze przyjęty wśród fanów mocniejszej muzyki z nacjonalistycznym przesłaniem, zarówno od strony muzycznej jak i tekstowej. W sieci ukazał się właśnie jeden z utworów nagranych na najnowszym krążku Gammadionu, wraz z obrazującym jego przesłanie klipem. Można go zobaczyć poniżej.

Utwór „Folwark RP” traktuje o zastałej po 1989 roku sytuacji politycznej w Polsce, która zbiera swoje żniwo szczególnie dzisiaj. Politycy lewicy, liberałowie i prawicowcy rozkradli majątek narodowy zamieniając Polskę w swój własny, świński folwark.

Album „W imię przetrwania” wydano nakładem aktywnej od wielu lat nacjonalistycznej dystrybucji Strong Survive Records. Płytę nabyć można między innymi drogą internetową na stronie Nasz-Sklep.net oraz w innych dystrybucjach zajmujących się rozprowadzaniem muzyki z wartościowym przesłaniem. Oprócz utworu „Folwark RP” w sieci dostępny jest również promomix albumu, który zamieszczamy poniżej.