Kolejna zbiórka dla Domu Samotnej Matki imienia św. Brata Alberta we Wrocławiu przeprowadzona przez Autonomicznych Nacjonalistów pozytywnie zaskoczyła i znacznie przerosła oczekiwania nas samych jako organizatorów. Nasza akcja, do której przyłączyli się zaprzyjaźnieni działacze ze środowiska Szturmowego, Trzeciej Drogi, dolnośląskiego Obozu Narodowo-Radykalnego oraz wielu niezrzeszonych sympatyków poskutkowała w ciągu zaledwie miesiąca zebraniem funduszy na kupno artykułów żywnościowych, kuchennych i chemii oraz słodyczy za kwotę ponad tysiąca złotych. Oprócz tego zebrano dla potrzebujących z ośrodka setki ubrań dla kobiet i dzieci, zabawek, a także sprzętów AGD. Łącznie wszystkiego było tak dużo, że trzeba było wykonać kilka transportów załadowanym po brzegi samochodem osobowym, dzięki czemu szczelnie wypełniliśmy magazyn w schronisku.

Jako polscy nacjonaliści jesteśmy wręcz zobowiązani do pomocy naszym rodakom, a zwłaszcza rodaczkom i dzieciom, którym liberalny anty-ludzki system oraz zły los, w tym przypadku silnie powiązany z wszechobecnym lobby promującym rozwiązłość oraz upadek tradycyjnej rodziny, podłożył pod nogi kłody, uniemożliwiając normalne życie. Dlatego właśnie kolejny raz wybraliśmy ten ośrodek na cel naszej świątecznej pomocy – pomocy, jakiej paradoksalnie nie dostaje od wszelkiej maści feministek i lewaków, których głośne lecz puste krzyki i postulaty o „prawach kobiet, ratowaniu kobiet i pomocy kobietom” w rzeczywistości kończą się jedynie na próbach wniesienia prawa do „aborcji na żądanie”.

W imieniu kobiet i dzieci znajdujących się w Schronisku imienia św. Br. Alberta we Wrocławiu a także swoim dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej jakże udanej zbiórki, dzięki której z pewnością podopieczni ośrodka w o wiele bardziej godny i weselszy sposób mogli spędzić Święta Wielkanocne. Z tego miejsca chylimy także czoła przed personelem ośrodka za cały wkład w jego istnienie i właściwe funkcjonowanie. Akcję będziemy z pewnością powtarzać, więc pozdrawiamy i do następnego razu!