25 czerwca w pewnej pięknej mieścinie Wielkopolski, odbyło się „autonomiczne” spotkanie integracyjne, którego głównym celem była wspólna bitwa paintballowa. Imprezę zorganizowali autonomiczni nacjonaliści z Wielkopolski. Poza pyrusami z Poznania, Gostynia i Ostrowa Wielkopolskiego, pojawili się też przedstawiciele Toruńskiej Inicjatywy Narodowej.

Składy były wymieszane, część Wielkopolan walczyła po stronie Torunian z pomarańczowymi opaskami na ramieniu, reszta utworzyła błękitną armię Wielkopolski. Po zakończeniu zdrowej rywalizacji, było ognisko, była kiełbasa i taniec hardbassa. Po wystrzelaniu wszystkich kulek z farbą, zjedzeniu wszystkich kiełbas i zagaszeniu ogniska, przenieśliśmy się do pobliskiej knajpy. Integracja trwała prawie do białego rana.

Tego wieczoru wymienialiśmy się naszymi pomysłami i doświadczeniem związanym z działalnością. Zrodził się także pomysł na zorganizowanie ogólnopolskiego „autonomicznego” turnieju w piłkę nożną połączonego z innymi atrakcjami, np. paintballem czy treningami sztuk walk.

więcej zdjęć: anw14.wordpress.com