Już jutro (14.04) ulicami Łodzi i Katowic przejdą nacjonalistyczne demonstracje. Większość osób śledząca wydarzenia organizowane przez nacjonalistów z pewnością zdążyła się już zapoznać z dotyczącymi ich informacjami, jednak nie zaszkodzi ich jeszcze raz przypomnieć.

Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 12:00 na łódzkim Pasażu Schillera i jest formą sprzeciwu dla homoseksualnej propagandy oraz manifestacją modelu zdrowej rodziny. Druga, którą zaplanowano w Katowicach, wyruszy o godzinie 14:00 spod pomnika Powstań Śląskich i jest to odbywające się cyklicznie wydarzenie (każdego roku w innym mieście) mające na celu uczcić rocznicę powstania Obozu Narodowo-Radykalnego oraz jego założycieli poległych w walce z hitlerowskim i komunistycznym okupantem.

Przy okazji Marszu Normalności w Łodzi zapraszamy na promującego go bloga informacyjnego, który znajdziecie pod adresem marsznormalnoscilodz.blogspot.com. Z kolei podobnie jak przed rokiem, przy okazji marszu rocznicowego ONR, polecamy wartościowy tekst z portalu Nacjonalista.pl przypominający o ideologicznym dziedzictwie Obozu Narodowo-Radykalnego – Antykapitalizm w koncepcjach ONR „Falanga”. Poniżej zaś widea zapraszające na obydwa wydarzenia.