W oficjalnej sprzedaży pojawił się długo oczekiwany album grupy Zjednoczony Ursynów, zatytułowany Królestwo polskie – epizod 1, o którym kilkakrotnie wspominaliśmy już na naszym portalu.

Na płycie w całości zmiksowanej i zmasteringowanej przez znaną wytwórnię Waco Records, usłyszeć można utwory takie jak Biały Orzeł, Podnieś godło czy Niech żyje Polska – już po samych tytułach można się domyślić wokół jakiej tematyki obraca się ten album, jak również wywnioskować, że może on zainteresować także osoby na co dzień gustujące w innych gatunkach muzycznych. Część potencjalnych słuchaczy z pewnością ucieszy fakt, że na płycie przewijają się wątki kibicowskie, a w niektórych utworach usłyszymy również muzyków znanych ze składów Dixon37, Instynkt, Banda Unikat czy WMS.

Album nabywać można w kilku sklepach internetowych (m.in. rapportal.pl), jak również na muzycznych stoiskach w sieci sklepów Empik, Saturn oraz Media Markt. Osoby zainteresowane odzieżą Zjednoczonego Ursynowa informujemy, że obecnie końcówki pierwszej serii dostępne są na terenie Warszawy w oficjalnym sklepie grupy Dixon37 – „Elodix” – przy ulicy KEN 98 (blisko stacji metra Ursynów) oraz w sklepie z odzieżą uliczną „Bulldog”, mieszczącym się przy Rondzie Jazdy Polskiej (pawilon 12).