stan wojenny Zbliża się rocznica wprowadzenia w kraju Stanu Wojennego. W najbliższych dniach na ulice wyjdą ci, którzy pamiętają zbrodnie komunistycznego reżimu w Polsce. Aby tow. Generał nie czuł się zbyt pewnie, również pod jego domem w nocy z 12 na 13 grudnia zostanie zorganizowana pikieta.

Olicznościowy utwór z tej okazji wydał natomiast niedawno powstały projekt Pigdriver:

– Pigdriver- „Bez Przebaczenia”

Krótkie podsumowanie tego, co będzie się działo w niektórych miastach w najbliższych dniach w związku z rocznicą wprowadzenia Stanu Wojennego:

Wrocław, organizator: Narodowe Odrodzenie Polski:

Jak co roku 13 grudnia jest dniem kiedy oddajemy hołd ofiarom komunizmu w Polsce. Jest to również okazja aby przypomnieć komunistom że nigdy nie będą społecznie akceptowani i kawałek sznura będzie zawsze im przypominał jak nasz naród może ich uhonorować za lata poniżeń i gwałtów. I właśnie w tym dniu(przyszły poniedziałek) o godzinie 20:00 na wrocławskim Rynku w pobliżu pręgierza odbędzie się pikieta antykomunistyczna (…)

Więcej informacji: LINK

 

Łódź, organizator: ŁRN „Szczerbiec”:

Łódzki Ruch Narodowy „Szczerbiec” i Obóz Narodowo-Radykalny zapraszają na manifestację upamiętniającą ofiary stanu wojennego i komunizmu oraz potępiającą zbrodniczy system komunistyczny. Manifestacja odbędzie się 12 grudnia w Łodzi na Pasażu Schillera (ul. Piotrkowska) (…)

Więcej informacji: LINK

 

Kraków, organizator: Liga Obrony Suwerenności oraz Małopolscy Patrioci:

Zapraszamy na manifestację antykomunistyczną w rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego. Start: 13 grudnia godzina 17:30 pod Grobem Nieznanego Żołnierza. www.los-malopolska.blogspot.com www.malopolscypatrioci.pl

 

Warszawa, organizator: porozumienie „Razem 13 grudnia”:

Od lat w nocy z 12-ego na 13-ego grudnia pod domem Jaruzelskiego zbiera się grupa ludzi, chcących uczcić pamięć ofiar stanu wojennego. W tym roku 13 grudnia będzie jednak wyjątkowy. Okazało się, że w demokratycznym państwie, chlubiącym się akcesem do Unii Europejskiej oraz poszanowaniem praw człowieka, możliwym jest nobilitacja takiej postaci jak Wojciech Jaruzelski (…)

LINK