STOP CODEX GMO NWO1 kwietnia 2011 roku zioła lecznicze mają zostać wyeliminowane z obrotu poprzez uznanie ich za leki – tak przeiwduje przygotowywana właśnie unijna dyrektywa w sprawie tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych (THMPD). Przepisywanie preparatów ziołowych zostanie tym samym zabronione nawet zielarzom.

Jakie są bliższe i dalsze skutki wprowadzenia takich obostrzeń? Przede wszystkim należy wspomnieć, czym jest Codex Alimentarius. Ogólnikowo rzecz biorąc, jest to zestaw dyrektyw, nakazów, zakazów i reform rynku żywieniowego oraz farmaceutycznego, mający na celu całkowite uzależnienie populacji światowej od ściśle kontrolowanego rynku spożywczego i farmaceutycznego – w 100% sztucznego oraz modyfikowanego genetycznie.

Wrogami numer 1 Codexu są niemodyfikowana i naturalnie produkowana żywność a także wszelkie specyfiki roślinne i ziołowe nie poddane obróbce farmaceutycznej. Poprzez kontrolę tego co jemy, siły Nowego Światowego Porządku mają zamiar kontrolować nas i naszą kondycję (wszak jesteś tym co jesz).  Już obecnie genetycznie modyfikowana żywność (GMO) i żywność nasączona wszelkiego rodzaju chemikaliami jest naszym chlebem codziennym. Poprzez kontrolę tego, czym się leczymy, te same siły mają zamiar kontrolować również nasz stan zdrowia i sposób w jaki się leczymy, aby przypadkiem populacja światowa nie była zbyt zdrowa i chętna do oporu, zmian, rewolucji.

Wracając do ziół: wystarczy zajrzeć do domowej apteczki, porozmawiać z babcią, aby uzmysłowić sobie, jak popularne w naszym życiu, w leczeniu nawet codziennych przypadłości, są zioła. Po wejściu wspomnianej dyrektywy realizacja Codexu posunie się o duży krok naprzód – naturalna i nieskażona farmaceutyczną manipulacją medycyna i suplementacja zniknie, otwierając tym samym furtkę do farmaceutycznych nadużyć na niesamowitą skalę. Całkowite uzależnienie populacji od sztucznie wytworzonych „lekarstw” stanie się faktem. Za wszystkim tym stoi tzw. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), z powodu wsparcia m.in. dla Codexu coraz częściej nazywana Światową Organizacją Chorób i Depopulacji*.

 

* zredukowanie światowej populacji o 90% (umowna, najczęściej podawana liczba) jest jednym z często przytaczanych punktów na liście reform Nowego Światowego Porządku

 

Więcej na temat planowanej delegalizacji ziołolecznictwa: www.stopcodex.pl/2010/09/wielka-farmacja-a-ziola-ue/

 

SC