Zbliża się kolejne Święto Niepodległości – najważniejszy dzień dla wszystkich polskich patriotów i nacjonalistów. Z tej okazji, tak jak w zeszłym roku, razem z całkowicie polskim sklepem internetowym z odzieżą dla kibiców, patriotów i nacjonalistów – Fedelta– organizujemy niepodległościowy konkurs.Również tak jak w zeszłym roku, zapraszamy wszystkich naszych czytelników oraz sympatyków marki Fedelta do napisania eseju, tematycznie związanego ze Świętem Niepodległości. Tym razem oczekujemy esejów na temat „Realna niepodległość w XXI wieku. Co jest potrzebne Polakom aby ją uzyskać?”.

Termin nadsyłania prac to 25 listopada – gdyż chcemy, żeby w eseju były zawarte również refleksje po tegorocznych obchodach Święta Niepodległości, a po zeszłorocznych wypadkach można być pewnym, że powodów do refleksji nie zabraknie. W kolejnym tygodniu prace zostaną ocenione i ogłosimy wyniki, a w tym roku jest o co walczyć. Za trzy najlepsze eseje Fedelta oferuje odpowiednio bluzę, czapkę motocyklówkę i polarowy szalik.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania esejów na nasz mail kontaktowy autonom(at)www.autonom.pl. Wymagania: 3-4 strony maszynopisu (5400-7200 znaków, jakkolwiek prace bardzo zwięzłe, acz celne, a także dłuższe, ale równie wartościowe, również podlegną ocenie).

Konkurs Autonom.pl - Fedelta.pl