Już 23 czerwca w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się długo oczekiwana III edycja imprezy survivalowej „Przetrwać by Zwyciężyć”. Podobnie jak w latach 2010 i 2011 na uczestników czeka szereg atrakcji związanych z survivalem, a całości dopełnią referaty o tematyce historyczno-patriotycznej oraz występ katowickiej kapeli Nordica.

Organizatorem „Przetrwać by Zwyciężyć” jest ugrupowanie Duma i Nowoczesność, z którego działalnością możecie zapoznać się na ich oficjalnej stronie internetowej. Działacze DiN zainicjowali m.in. charytatywną zbiórkę „Pomóżmy Afrykanerom”, której celem jest ukazanie wsparcia dla białej ludności zamieszkującej tereny Republiki Południowej Afryki, stale padającej ofiarą terroru czarnych rasistów. Zbiórka będzie kontynuowana także wśród uczestników survivalu.

Dokładny program tegorocznego survivalu, niezbędne informacje dla zainteresowanych, czy zdjęcia i filmy z poprzednich edycji znajdują się na specjalnie przygotowanej witrynie www.survival.din.org.pl. Zapraszamy również do zapoznania się z wywiadem, jakiego pod koniec 2010 roku udzielił portalowi Autonom.pl jeden z organizatorów survivalu – znajdziecie go tutaj.