zu-sobiepanPatriotyczny skład Zjednoczony Ursynów, który w październiku tego roku miał wypuścić drugą edycję albumu „Królestwo Polskie”, zaskoczył wielu słuchaczy przekładając swoje dotychczasowe plany na wiosnę 2013 roku. Związani ze składem muzycy postanowili jednak przygotować również inną niespodziankę dla swoich fanów, jaką jest zupełnie nowa produkcja zatytułowana „Triumf” – album o tej nazwie ma się ukazać jeszcze przed świętami!

„Triumf różnił będzie się od Królestwa Polskiego przede wszystkim tym, że produkcja muzyczna w 100% jest autorstwa Jarusa, a liryczna Sobiepana. W jednym utworze gościnnie pojawia się Emace” – informują na swoim Facebooku muzycy Zjednoczonego Ursynowa. Na razie nie udostępniono w sieci zajawek utworów, które znają się na albumie, jednak już teraz raperzy z ZU zapewniają, iż materiał jest bardzo mocny.

O tym, że z pracy duetu Jarus-Sobiepan wyjść może wiele dobrego mogliśmy się już przekonać pod koniec ubiegłego miesiąca, kiedy to w sieci ukazał się teledysk pod nagrany przez nich utwór „System”, który docelowo znajdzie się na płycie „Królestwo Polskie – epizod 2”. Czy „Triumf” będzie utrzymany w podobnym klimacie, czy też znajdziemy na nim coś zupełnie nowego, przekonamy się już niedługo.

Korzystając z okazji i jednocześnie pozostając przy temacie patriotycznego rapu oraz samego składu Zjednoczony Ursynów, przypominamy o koncercie „Eksplozja Rapu Patriotycznego”, który odbędzie się 22 grudnia w Warszawie. Oprócz ZU na scenie wystąpią: Firma, NON Koneksja, Napalm Grupa, Chora Psychika, ENCEHA, BOA’s oraz Banda Unikat. Więcej informacji o koncercie znajdziecie tutaj.