Dissident Connection to nazwa nowej marki odzieżowej, która właśnie wystartowała ze swoją stroną internetową. Kolekcje tworzone przez jej pomysłodawców mają być skierowane do kręgów określanych mianem niepoprawnie politycznych.

Póki co, Dissident Connection oferuje dwa wzory męskich koszulek, dostępne w pełnej rozmiarówce. Pierwszy z wzorów swoją tematyką nawiązuje do działalności Afrykanerskiego Ruchu Oporu w RPA, drugi zaś prezentuje popularne włoskie zawołanie z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Koszulki wykonane zostały z najwyższej jakości materiału o gramaturze 205.

Jak czytamy na stronie internetowej DC, oferta w niedalekiej przyszłości ma zostać urozmaicona o kolejne wzory: „(…) pojawi się kilka kolejnych wzorów, w tym takich, które niektórym wydać się mogą kontrowersyjne. Jednak unikanie kontrowersji nie jest naszym celem” – piszą producenci.

Szczegółowe informacje dotyczące firmy dostępne są na stronie www.dissidentconnection.pl, na niej też można składać swoje zamówienia. Autonom.pl poleca.