1-maja-ide-na-marsz-nacjonalistowW związku z utrudnieniami ze strony władz miasta, zaplanowana na 1 maja demonstracja w Warszawie zmienia godzinę rozpoczęcia z 14:00 na 15:00. Miejsce zgromadzenia pozostaje bez zmian, spotykamy się na Placu Na Rozdrożu, skąd przejdziemy prostą i reprezentatywną trasą na Plac Zamkowy.

Tymczasem w internecie trwa promocyjna kampania „1 maja idę na marsz nacjonalistów”, w której udział biorą pracownicy poszczególnych sektorów rynku pracy. Nie wynajmowano do niej aktorów, ani nie wypożyczano strojów – na zdjęciach prezentowanych na facebookowym wydarzeniu (link poniżej) są pracownicy o pronarodowych przekonaniach, którzy wezmą udział w czwartkowej demonstracji.

Do promocji wydarzenia włączyli się również nacjonaliści z pozostałych części kraju. Narodowi aktywiści z Wielkopolski przygotowali między innymi tematyczne graffiti, którego fotografię mamy przyjemność zaprezentować na łamach portalu. Więcej promocyjnych materiałów znajdziecie na podlinkowanym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/697261480336165

wbw-1maja

Graffiti w Wielkopolsce / fot. wbwlkp.wordpress.com

 

001_15

Zaktualizowany plakat promujący demonstrację