wroclaw-manifestacja17 lutego 2008 roku demoliberalne siły Zachodu uznały niepodległość Kosowa. Ziemia, która od stuleci należy do Serbii, która jest kolebką tego państwa została siłą odebrana prawowitym właścicielom.

Mówimy o tym nie tylko dlatego, że solidaryzujemy się w tej sprawie z Serbami. W takim działaniu widzimy istotne zagrożenie dla integralności naszego państwa. Po 1989 roku ze swoimi postulatami podniosła się gromada nazywającą siebie „narodem Śląskim”. Ci, którzy wymyśli sobie to dziwaczne określenie, najchętniej poszliby w ślady Albańczyków z Kosowa i oderwali Górny Śląsk od Polski.

Sytuację zaognia polityka państw Zachodu, która wskazuje, że za nic mają tradycję i historię narodów. Unia Europejska oraz Stany Zjednoczone pokazały, że aktywnie wspierają ruchy separatystyczne. Mało tego. Zachód bardzo aktywnie walczy z ideą państw narodowych wzniecając lub podsycając przy tym różnego rodzaju animozje. Nie możemy się temu biernie przyglądać!

My mówimy stanowcze NIE rozbijaniu integralności państwa!

Śląsk zawsze Polski – Kosowo zawsze Serbskie!

Urząd Miejski Wrocławia potwierdził już legalność manifestacji, która obędzie się w niedzielę, 23 lutego o godz. 15:00. Zbiórka na ul. Świdnickiej przy przejściu podziemnym od strony Rynku.

Na manifestację zapraszają:

Narodowe Odrodzenie Polski
Autonomiczni Nacjonaliści Dolny Śląsk
Wrocławskie środowisko niezrzeszonych nacjonalistów

wroclaw