dlaW sierpniu 2013 ukaże się pierwszy numer zina „DLA”, dedykowany nacjonalistom, szczególnie tym aktywnym. Jest to nowy, ogólnopolski, pozakibicowski projekt redakcji „Drogi Legionisty”.

Na 80 stronach znajdziecie teksty w 100% nigdzie wcześniej niepublikowane! Treść pisana jest malutką czcionką, wewnątrz nie ma ani jednego zdjęcia, a wszystkie grafiki są zrobione przez nas (Graficzny Partacz)! Nowością jest kolorowa okładka i to z czterech stron! Od A do Z autorska robota.

Materiały podesłali nacjonaliści z różnych stron Polski, z różnych grup – pisząc teksty specjalnie „DLA” nas. Znajdziecie tu przedstawicieli Rzeszowa, Sosnowca, Torunia, Warszawy, Gdyni, Legnicy, Poznania, Opoczna (patriota z emigracji), różnych miejscowości ze Śląska… Udało się zmobilizować aktywistów oraz nacjonalistów nowego pokolenia by pokazali swoje spojrzenie na różne sprawy.

„DLA” 1 ma myśl przewodnią – „Działaj już dziś!”, ale to może 1/3 numeru, resztę stanowią różnego typu materiały, od rozmyślań życiowych po recenzje kilku przydatnych być może tytułów. Rozważamy kwestię Autonomicznych Nacjonalistów, a Ruchu Narodowego – powinniśmy się wspierać, a może zwalczać? Rozważamy kwestię wiary katolickiej, patologii w ruchu, różnic w życiu na tzw. zachodzie oraz w Polsce. I wiele innych kwestii…

Więcej informacji: drogalegionisty.fuckpc.com/?p=11113395

Okładka-DLA