Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak znany jest z czynnego wspierania środowisk homoseksualistów i mniejszości seksualnych, dlatego od dłuższego czasu uczęszcza na miejscowy „Marsz Równości”, a miejscowe grupy LGBT coraz agresywniej panoszą się po stolicy Wielkopolski. Tym razem z ich inicjatywy na poznańskich budynkach oraz środkach komunikacji miejskiej zawisły tęczowe flagi.

Normalni mieszkańcy Poznania spoglądając rano na ulice swojego miasta mogli czuć się oburzeni. Na tramwajach należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji pojawiły się bowiem tęczowe flagi, które oszpeciły także sporą część budynków w centrum wielkopolskiej stolicy. Za tę formę propagandy odpowiadają miejscowe środowiska zboczeńców, którzy specjalnie z okazji sobotniego „Marszu Równości” wykupiły miejsca na środkach komunikacji.

Przy okazji manifestacji dewiantów seksualnych odbywa się cała gama wydarzeń związanych z propagandą środowisk LGBT. Na wszystko przychylnym okiem patrzy wspomniany Jaśkowiak, który objął tegoroczny „Marsz Równości” swoim patronatem. Jednocześnie na ulice Poznania wyjdą jutro także ludzie dobrej woli, mający urozmaicić zboczeńcom ich pochód ulicami miasta.

Na podstawie: gloswielkopolski.pl.