czestochowa-18-08-2013-mPatrząc dziś na naszą Ojczyznę, widzimy jak nieuchronnie zmienia się ona w totalitarne państwo. Rządy nieudolnych demoliberałów doprowadziły do fatalnej sytuacji zarówno gospodarczej, jak i społecznej kraju.

Dzisiejsza rzeczywistość to przede wszystkim brak pracy i perspektyw dla młodych ludzi, brak poszanowania godności człowieka jako pracownika w wielkich korporacjach, prześladowania patriotów oraz nacjonalistów, a także zakłamane media wpajające nam demokratyczne kłamstwa.

Nie możemy przechodzić obok tego wszystkiego obojętnie. Nadszedł czas, aby pokazać, że nie godzimy się na życie w tak zarządzanym państwie…

Dlatego 18 sierpnia wyjdziemy na ulice Częstochowy i wyrazimy swój sprzeciw wobec totalitarnej demokracji! Jeśli Tobie również nie odpowiada obecna sytuacja, chcesz walczyć o swoją przyszłość i godność, to przyjdź, i wyraź głośno swój sprzeciw! Niech nasz opór stanie się faktem, bo opór jest naszym prawem!

Kiedy: 18.08.2013

Gdzie: Częstochowa, Dworzec PKP (ul. Wolności)

Godzina: 15:00

Organizator: Narodowy Front Częstochowa (AN Cz-wa)

Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/404577859653572

Plakat:

czestochowa-18-08-2013
Podstawowe informacje dot. demonstracji:

– na akcji mile widziane są flagi narodowe, flagi z symbolami nacjonalistycznymi, a także tematyczne transparenty;

– każdy z uczestników jest zobowiązany dostosować się do uwag i poleceń organizatorów;

– na demonstracji obowiązuje bezwzględny zakaz odpalania pirotechniki;

– uprasza się o nie przynoszenie własnego sprzętu nagłaśniającego;

– wszystkie banery i transparenty rozkładamy po bokach, wzdłuż kolumny demonstrantów;

– zabronione jest eksponowanie symboli partii politycznych i organizacji o profilu liberalnym, w jakiejkolwiek formie (flagi, transparenty, części garderoby)