Wrocławski sąd skazał na bezwzględne więzienie trzy osoby, które miały zajmować się werbowaniem młodych chłopców dla niemieckiej agencji towarzyskiej dla pederastów. Przez ponad rok wywiezionych zostało co najmniej dziewięciu młodych Polaków, zaś jeden z nich nie miał nawet piętnastu lat, co oczywiście kwalifikuje się pod pedofilię.

Trzy osoby usłyszały wyrok odpowiednio 8, 6 i 4 lat pozbawienia wolności, 5 tysięcy złotych zadośćuczynienia każdej z ofiar i pięcioletni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych, za udział w  zorganizowanej grupie przestępczej, która prowadziła działalność od 2014 do początków 2015 roku. Osoby te miały werbować młodych polskich chłopców dla agencji towarzyskiej obsługującej homoseksualistów w niemieckim mieście Essen. Do Niemiec wywiezionych miało zostać ogółem dziewięciu młodych ludzi.

Chłopcy byli najczęściej wabieni podstępem, natomiast jeden z nich nie miał nawet piętnastu lat, a więc był on ofiarą homoseksualnych pedofilów. Warto przy tym wspomnieć, że przed sądem nie stanął szef gangu. Niemiec Hans G. jest ścigany listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania, a w latach 2008-2009 przebywał on w polskim areszcie pod zarzutem sutenerstwa i handlu ludźmi.

Na podstawie: polskatimes.pl.