autonom-mobil-minW związku faktem, że wielu naszych Czytelników odwiedza Autonom.pl za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych, postanowiliśmy uruchomić w końcu mobilną wersję portalu, w pełni dostosowaną do potrzeb każdej z osób, która zechce odwiedzić nasz portal będąc np. w podróży czy w pracy.

Od tej pory wpisując na swoim telefonie bądź smartfonie adres www.autonom.pl zostaniecie od razu przekierowani na mobilną wersję, która zużywa znacznie mniej transferu i swoim prostym szablonem lepiej dopasowuje się do „podręcznego ekranu”, z jakiego zechcecie rzucić okiem na opublikowane wiadomości i artykuły. Mamy nadzieję, że wersja mobilna ułatwi i jednocześnie uprzyjemni Wam funkcjonalność Autonom.pl.

Korzystając z okazji, zachęcamy również do polubienia naszego fanpage’a w serwisie Facebook, na który zdecydowaliśmy się powrócić po blisko trzech latach przerwy. Znajdziecie go pod adresem facebook.com/AutonomPL. Natomiast by nie umknęła Wam żadna opublikowana na „autonomie” wiadomość, warto jest śledzić nasz kanał RSS.