Na 6 sierpnia we Wrocławiu zaplanowano seminarium/wykład Bartosza Gurana – wielokrotnego medalisty mistrzostw Polski w kulturystyce. Zawodnik kulturystycznego klubu Heros Ustka poprowadzi dwugodzinne spotkanie, którego tematyka oscylować będzie m.in. wokół zdrowego i sportowego trybu życia.

Ważący aktualnie 108 kg Bartosz Guran podczas mistrzostw Polski w Częstochowie wywalczył srebrny medal w wadze powyżej 100 kg. W tym roku doskonale spisał się też na międzynarodowych zawodach w Norwegii, gdzie zajął trzecie miejsce, a na ostatnich zawodach z jego udziałem – XXV Ogólnopolskich Zawodach Kulturystycznych w Słupsku – zwyciężył w kategoriach seniorów powyżej 90 kg i open.

Koszt udziału w seminarium wynosić będzie 10 lub 15 pln – im więcej uczestników zgłosi swoją obecność, tym mniejszy koszt wejściówki. W celu zgłaszania swojej obecności należy pisać na e-mail: patrioci(at)onet.pl (wystarczy zwykłe potwierdzenie chęci uczestnictwa). Pod podanym adresem mailowym każdemu z zainteresowanych zostaną również udzielone pozostałe informacje dotyczące zaplanowanego spotkania.