Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy autorski album CR – nacjonalistycznego wykonawcy, z którego muzyczną działalnością spora część naszych czytelników na pewno zdążyła się już zapoznać w internecie. Album wydany na nośniku CD w formie digipack zawiera 12 utworów, z pośród których połowa nie była wcześniej udostępniana w sieci.

Płytę zamówić można za pośrednictwem fanpage’a wykonawcy na portalu społecznościowym Facebook. Ilość krążków jest ograniczona, a i sama sprzedaż ma trwać krócej niż wcześniej planowano – dlatego też każda zainteresowana osoba nie powinna zwlekać z zakupem. Na pierwszych dwudziestu nabywców czeka gratis w postaci ostatniej książki Łukasza Growera, autora popularnego bloga „Droga Legionisty”, do którego odnośnik znajdziecie na naszej stronie.

Adres CR’a na Facebooku to facebook.com/CR-1604766196207719. Zachęcamy również do lektury wywiadu, który z autorem płyty „Pokolenie zemsty” przed rokiem przeprowadził jeden z naszych redaktorów: „W świecie narodowców wolimy być nacjonalistami” – wywiad z raperem CR.