Jeden z najdłużej istniejących e-zinów o tematyce kibicowskiej i nacjonalistycznej, po kilku dniach przerwy powrócił do sieci w nowej, profesjonalnej odsłonie.
Droga Legionisty, bo o nim mowa, jest skupiskiem relacji ze sportowych wydarzeń, a także bazą artykułów i felietonów dotyczących spraw społecznych i światopoglądowych. Mimo, iż e-zin jest oficjalnie portalem prowadzonym przez kibica/ów Legii Warszawa, od dłuższego czasu współpracują z nim również kibice kilku innych polskich klubów, niekoniecznie ze sobą sympatyzujących – za to popierających ideę wolnych mediów, przełamujących prasowe kłamstwa na temat kibiców i nacjonalistów.
Zachęcamy do odwiedzania, jak i również brania dobrego przykładu, tj. umieszczania własnych publikacji na swoich blogach, czy portalach internetowych. Odbiór ruchu nacjonalistycznego zależy głównie od nas i od tego, w jaki sposób będziemy go prezentować – zamiast zdjęć nalepionych na murze plakatów bądź naklejek, o wiele lepszym rozwiązaniem są informacje podawane z niezależnego i wolnego od politycznej poprawności punktu widzenia. Nową wersję DL, podobnie jak kilka innych stron o wartościowej tematyce, hostinguje portal Fuck Political Correctness.

Czytaj również:
Twórz własne media – ale z głową